Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Кубатко Геннадій Петрович

Народився в 1949 році.

У 1971 р. вступив у Дніпропетровський гірничий інститут.

Після другого курсу потрапив у будзагін в Петропавлівському районі Дніпропетровської області, де вперше проявив свої таланти організатора будівельних робіт. Після III і IV курсів працював на золотих копальнях «Магаданпівнічсхідзолото» Ягоднінського і Усть-Омчугського районів. За його участі проведено реконструкцію комбінату, що дозволило збільшити потужність випуску залізобетону у 5-ть разів.

В 1976 році разом з дипломом гірничого інженера Геннадій Кубатко отримав своє перше призначення – майстр піщаного кар'єру Новокаховського заводу силікатної цегли (НК ЗСК) виробничого об'єднання будівельних матеріалів «Укрмежколгоспбуд». Молодий інженер так завзято взявся за виконання своїх службових обов'язків, що через 4 місяці вже став директором цього заводу. За два роки Геннадій «підняв» кар’єр до виробничої потужності, відпрацював всю документацію щодо гірничих робіт, освоїв технологію виготовлення будматеріалів. Через два роки 28-річному директору заводу, на якому працювало до 200 робітників і службовців, запропонували посаду заступника генерального директора з капітального будівництва цього ж об'єднання. Через три роки, в квітні 1981 року Геннадій Петрович був призначений директором «Заводу залізобетонних конструкцій» Мінсільбуду України, де і пропрацював 5 років.

Кар'єрне зростання продовжилося в 1985 році, коли він був призначений керуючим трестом будівельних матеріалів (м. Херсон). Організація об'єднувала 7 потужних підприємств будіндустрії Херсонській області: завод Силікатної цегли, Сільський будівельний комбінат, Деревообробний комбінат, чотири заводи залізобетонних виробів, на яких працювало 2500 чоловік. В 1988 році в зв'язку з реорганізацією тресту був переведений на посаду директора «Сільсько-будівельного комбінату» (ССК ).

Саме на цій посаді зустрів Геннадій Петрович розпад СРСР і початок нового життя в незалежній Україні. За період 1988 – 1998 рр. було побудовано: 7 будинків 9-ти і 12-ти під'їзних, 128 тваринницьких сільгосп-будівель, дитячий садок на 300 діточок.

Саме в цей рік в житті беззмінного протягом 22 років директора стався крутий поворот. Г.П Кубатко став заступником міського голови м. Нова Каховка. На новому терені публічної політики в нагоді стали всі отримані вміння директора-розпорядника і керівника колективу.

З 2001 р. – заступник директора ТОВ «Демос». Довелося знову починати все з початку. За 5 років, які він пропрацював заступником з капітального будівництва, фірма придбала багато спеціальної техніки, збільшив штат будівельників, здобув свою клієнтуру в Новій Каховці та інших районах Херсонщини.

У 2006 р. Геннадія Кубатко запросили на посаду заступника директора з капітального будівництва в Держпідприємство «Херсонські магістральні енергетичні мережі» Національної енергокомпанії України. На цьому терені Геннадій Петрович пропрацював 8 років до 2014 року, коли у віці 65 років вийшов на заслужений відпочинок. Своїм досягненням вважає підготовку та будівництво енергопідстанції «Каховська-330 кВт», яка замінила аналогічну стару підстанцію. Це будівництво забезпечило енергетичну безпеку міста Нова Каховка та енергозабезпечення довколишніх районів на найближчі 70 років. Також під його безпосереднім керівництвом було виконано комплекс підготовчих робіт для початку будівництва ЛЕП-750кВт (АЕС-підстанція «Каховська»), вартістю 5 млрд грн.

Але не тільки роботою прожив 40 років в Новій Каховці Геннадій Кубатко. Мешканці міста 8 разів обирали його депутатом міської ради. Виховав двох синів, а зараз виховує двох онуків і онуку.


Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт